Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Raczek - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka komercyjna Raczek

Raczek,warmińsko-mazurskie

179 000 zł10 534 m² 16,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż prezentujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1,05 hektara, położoną w malowniczej miejscowości Raczek, w otoczeniu lasów i w pobliżu rzeki Drwęcy. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

485 000 zł82,30 m² 5 893,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Oferuję Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane na 2. piętrze odnowionej XIX-wiecznej kamienicy przy ulicy Słowackiego w Ostródzie. Lokal został solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł111,10 m² 3 681,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 599 m²

Zamieszkaj w miejscu, gdzie czas płynie spokojniej, a codzienność nabiera harmonii. Prezentujemy na sprzedaż wolnostojący, murowany dom parterowy z cegły, usytuowany w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 652 zł44,41 m² 13 052,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze w inwestycji Port Ostróda. To wyjątkowy lokal o powierzchni 44,41 m2 wykończony w najwyższym standardzie, podobnie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 500 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - 4 działki budowlane po 15 arów każda Grabowiec, gm. Susz, powiat iławski | 500 m od Jeziora Kolmowo | Bezpośrednie sąsiedztwo lasów państwowych Miejsce w sercu natury.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł46,40 m² 18 965,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Luksusowy Apartament nad samym Brzegiem Jezioraka Iława Marzysz o porannej kawie z widokiem na taflę jeziora? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która łączy bezkompromisowy standard.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 016 m² 32,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka siedliskowa w Szeplerzyźnie gmina Iława na Pojezierzu Iławskim na Mazurach Zach. - działka położona jest na urozmaiconym i suchym terenie w pobliżu jeziora Karaś.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł130 m² 2 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Rudzienice ul. Klonowa nr 13 powiat Iława, woj. warmińsko-mazurskie. Dom wolnostojący w stanie surowym otwartym na działce o powierzchni 1371 m2. Nieruchomość znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 652 zł44,41 m² 13 052,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

92 500 zł2 962 m² 31,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o ciszy, spokoju i bliskości natury, a jednocześnie o łatwym dostępie do miasta? Idealne miejsce na Twój dom - malownicza działka w Piotrkowie, 10 km od Iławy! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 482 zł52,01 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament nad jeziorem z dwoma balkonami Oferuję na sprzedaż apartament z dwoma przestronnymi balkonami, w nowowczesnym apartamentowcu położonym nad jeziorem w turystycznej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij